top of page
image.png

Podcast Tak Trochen

Na němčinu z gruntu.

Podcast o gramatice, slovíčkách i nejlepších tipů, jak se učit. Dostupný na Spotify a Apple Podcasts i v desktop verzi.

SPOTIFY
APPLE PODCAST

Vyberte si správný typ výuky

Chci se rozmluvit

Potřebuji parťáka, se kterým mohu probírat témata, která mě zajímají. Chci, aby mě někdo opravoval a vysvětlil, v čem dělám chyby a jak je mohu odstranit.Potkáme se 2x týdně na 25 minut, takže můj pokrok bude rychlý.

VYBERTE SI LEKTORA
bulk.png
Potřebuji konzultaci

Potřebuji zkonzultovat specifickou situaci, jakou je třeba příprava na pohovor v NJ nebo individuální studijní plán.
Chci jednorázově zpětnou vazbu a tipy od zkušeného lektora, ale nemám zájem o dlouhodobou spolupráci.

NAPIŠTE MI
rocket.png
Bonusy k podcastu

Poslouchám podcast a chci k němu bonusové epizody, interaktivní cvičení a zajímají mě exkluzivní videa o výslovnosti a častých chybách Čechů v němčině.
Za měsíční předplatné dostanu přístup ke všem dosud zveřejněným a nově vznikajícím výukovým materiálům, které Bára pravidelně tvoří.

PŘEJÍT NA PICKEY
bara.png
Barbora Ziková

Výslovnost, strach z mluvení, konverzační lekce

Studium germanistiky jsem doplnila oborem e-learning na univerzitě v Côte d'Azur. Díky tomu mám online učení v malíku nejen z pohledu lektora, ale i studenta. Baví mě lekce s přesahem do seberozvoje, psychologie nebo cestování. Rozmluvím Tě nebo připravím na certifikát.

690 Kč / 50 minut
jana.png
Jana Červinková

Pracovní němčina, mírně pokročilí

Ukážu Vám, že němčina není tak složitá, jak si mnozí myslí. Kombinací naučené, dostatečně procvičené gramatiky a následného použití při mluvení prošprechtíme náš společný čas. Mým cílem je připravit hodiny pro Vás tak, abyste především Vy byli ti, kdo bude aktivní, kdo bude mluvit a kdo se naučí v němčině rovnou přemýšlet. Tak na co čekat, jdeme na to!

690 Kč / 50 minut
jana_b.png
Jana Bednářová

konverzace, začátečníci a mírně pokročilí

Často slýchávám, že němčina je ošklivá a tvrdá. Ráda bych ti ukázala, jak je tento jazyk krásný a bohatý. Vždyť je to jazyk samotného Goethe! Za nejdůležitější považuju uvolněnou atmosféru při lekcích, na které se budeme společně těšit.

550 Kč / 50 minut
anna.png
Anna Beranová

Úplní začátečníci, výuka pro rodiče, příprava na certifikát

Pokud jsi falešný začátečník až mírně pokročilý student a chceš se zbavit strachu z mluvení ve velmi přátelské a veselé atmosféře v lekcích přesně šitých na míru tvým požadavkům a jako bonus se nakazit vášní pro tenhle krásný jazyk, jsi na správné adrese! Moc ráda se ve volném čase dále vzdělávám, relaxuji u dobré knihy a hraní deskových her.

690 Kč / 50 minut
petr.png
Petr Lunara

Gramatičtí nadšenci, konverzační lekce, velmi pokročilí

V učení jazyka považuji za stěžejní nebát se dělat chyby a chápat, že právě díky nim se učíme a zlepšuje. I proto představuje aktivní používání jazyka, často v modelových situacích, značnou část mých hodin. Za neméně důležité však rovněž považuji povědomí a znalost gramatických jevů. V tomto ohledu jsem velmi inspirován Nepustilovou metodou, která učí nejen gramatiku jako takovou, ale i logiku jazyka.

550 Kč / 50 minut
bara.png
nova pani

na hlidani

text here

550 Kč / 50 minut
PRVNI LEKCE ZDARMA
Features
image.png

Učíme empaticky a klademe důraz na vytváření bezpečného prostoru, ve kterém se nebudete bát mluvit a učit se z vlastních chyb.

Ceník

ⓘ Můžete si vybrat mezi dlouhými lekcemi, které jsou vhodnější pro přípravu na zkoušku a výuku nové gramatiky. Kratší lekce se hodí víc pro rychlé rozmluvení, upevnění již naučeného a získání sebejistoty v mluvení. Cena se mírně liší podle zkušeností a časového vytížení lektora.

trend.png
Chci poskočit na vyšší úroveň (50 min týdně)

S Bárou

úvodní konzultace ZDARMA + 5 dlouhých lekcí na míru

S lektorem/-kou

3450 Kč

2750 Kč

talk.png
Chci se rozmluvit (2x25 min týdně)

S Bárou

úvodní konzultace ZDARMA + 5 dlouhých lekcí na míru

S lektorem/-kou

2100 Kč

1500 Kč

single.png
Jednorázová konzultace na přání (od 1 h)

Příprava na pracovní pohovor v NJ, konzultace pro lektory NJ, či jiné ...

S Bárou

890 Kč

NAPIŠTE MI

FAQs

Kde a jak probíhají lekce?

Před začátkem kurzu si na 30 min zavoláme, abychom si vyjasnili vzájemné představy a cíle. Také vyzkoušíme kvalitu připojení. Tento hovor je zdarma. Až poté se domluvíme na formě výuky a objednání kurzu.Učíme obvykle přes Zoom nebo Skype. Ideální je mít pro výuku sluchátka a zapnutou kameru.

Kde a jak probíhají lekce?

Zrušení min. 24h předem je bezplatné a lekci si nahradíme v plném rozsahu. Rušení méně než 24h předem znamená, že lekce propadá.
Časté pozdní rušení může vést k ukončení spolupráce z naší strany. Pracujeme s lidmi, kteří mají silnou motivaci se učit a a lekce vidí jako investici do sebe sama.

Musím si kupovat ještě nějaké učebnice?

Ne, učíme bez učebnic. Veškeré materiály od nás dostanete nasdílené online, není potřeba nic dokupovat ani tisknout.

Kde a jak probíhají lekce?

Lekce je nutné vyčerpat do 6 měsíců od zakoupení. Život však nenaplánujeme, takže pokud vám do cesty učení vstoupí nemoc, dítě či práce, lekce můžete po domluvě s lektorem předat rodině, kamarádům či kolegům, aby nepropadly.

O projektu

Jsem Bára, zakladatelka Tak Trochen, germanistka a learning designérka.

Tvořím podcast Tak Trochen, ve kterém se s vámi dělím o všechny skvělé tipy a zkušenosti s němčinou, které jsem nasbírala během své sedmileté praxe výuky němčiny napříč věkem a jazykovou úrovní mých klientů.

Naše lekce jsou neformální, probíhají v příjemné atmosféře a nejvíc nám záleží na tom, abyste se rozmluvili, inspirovali se naší láskou k němčině a při používání němčiny se cítili sebejistě.

Díky mým zkušenostem z magisterského studia digitálního vzdělávání a technologií jsou všichni lektoři Tak Trochen proškolení na interaktivní online výuku, která vás nezahltí a ke které nemusíte mít žádné technické znalosti. Stačí vám jen počítač nebo telefon a kvalitní internetové připojení.

V hodinách používáme autentické materiály, videa a články. A to všechno flexibilně a odkudkoliv, kde se zrovna nacházíte.

Už se také nemůžete dočkat, až si s námi zašprechtíte?

Ozvěte se!

Kontaktní údaje:

Nová 18, 400 03, Ústí nad Labem, Česká republika

IČ: 10943579, zapsán v rejstříku MÚ města Ústí nad Labem.

Kontaktní formulář

Děkuji! Bryz se ti ozvu.

Impressum

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Platební brána Comgate

bottom of page